KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4343319
nr 434 3319
Akvarell
sign. N. Belaieff 67, Laxö Landskap med stuga 28x39
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 oktober 2006
kl 17:38:10
19/10 14:07:08
23/10 13:55:56
Signe Persson-Melin (f. 1925)